کلینیک زخم

نظرات مراجعین محترم کلینیک زخم

در این صفحه شما عزیزان می توانید نظرات و تجربیات بیماران و مراجعه کنندگان عزیزمان را در خصوص درمان بیماری خود توسط کادر درمانی کلینیک، بویژه جناب دکتر بابک را مشاهده کنید. همچنین شما می توانید در صورت نظرات و پیشنهادات خود در این صفحه نظرات خود را در انتهای آن وارد نمایید. کلینیک زخم تنها کلینیک مجهز به دستگاه های پیشرفته درمانی بیماری های مقعدی و ناحیه تناسلی در کشور است.

سپیده همتی

لیزر بواسیر حاد

5/5

باتشکر از کلینیک لیزر و زخم نور، به خصوص دکتر بابک ثابت و دستیاران ایشون که با صبر و حوصله به درمان هموروئید حاد من پرداخته اند. خداروشکر من بیماریم کاملا درمان شده است.

عرفان بصیری

لیزر فیستول مقعد

4.5/5

من ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ فیستول مقعدی داشتم که خیلی دردناک بود، رفتم مطب دکتر ثابت برای ویزیت که دکتر دستور سریع عمل دادند و من دو ساعت بعد عمل شدم و الان که ۳۱ دی ماه هستش، هیچ دردی ندارم و کاملا خوب شده ام، به نظرم بهترین کلینیک لیزر فیستول در تهران رو می تونم کلینیک لیزر نور معرفی کرد.

حمید عیدی

لیزر کیست مویی مقعد

5/5

سلام و تشکر از تیم خوب مرکز لیزر درمانی نور، من به دلیل پر مویی در دنبالچه ام، کیست مویی بوجود اومده بود و بسیار دردناک بود بطوری که وارد مقعدم شده بود، با مراجعه به کلینیک زخم و لیزر نور در عرض یک روز دکتر ثابت و تیم متخصصشون تونستند، به لیزر کیست مویی من بپردازند و الان من بسیار حالم خوب است و بسیار راضیم.

فریبرز خلیفه زاده

لیزر زخم دیابتی

5/5

من حدود 3 سال هستش که دیابت دارم و گاهی اوقات به دلیل افت قند دچار زخم پا میشم و متاسفانه مجبورم برای درمان به کلینیک ها مراجعه کنم. اخیرا یکی از دوستان من رو با درمانگاه لیزر نور آشنا کرد و من با مراجعه به کلینیک تونستم بدون هیچگونه درد یا خونریزی زخم پای دیابتی خودم رو درمان کنم. ممنون از دکتر ثابت و کادر همراه ایشان

صادق صفری

لیزر کیست مویی کمر

5/5

سلام، چند ماه پیش من کیست مویی خودم رو در کلینیک زخم عمل کردم. حقیقتا از روند لیزر درمانی بسیار راضی هستم و حدودا در 20 دقیقه عملم تموم شد. خواستم از جناب دکتر ثابت و تیم درمانی زخم نور تشکر کنم و اینکه پیگیر روند درمانم بودند بسیار سپاسگزارم.

مهدیه مهدویان

لیزر زگیل تناسلی حاد

5/5

چند وقتی بود به دلیل داشتن دونه های ریز و چرکی بر روی اطراف آلت تناسلی ام، نمی توانستم رابطه جنسی مناسبی داشته باشم. چندین کلینیک درمانی در تهران رفتم که یا به من دارو میدادن یا هم باید زیر تیغ جراحی میرفتم. اما با پیگیری، تونستم راه لیزر زگیل تناسلی رو از مرکز درمانی لیزر نور پیدا کنم و کادر مجرب آن، زگیل تناسلی من رو بدون درد درمان کردند.

آرش ارجمند

لیزر بواسیر مزمن

5/5

سلام من بواسطه شغلم، ساعت های طولانی پشت میز میشینم و متاسفانه چند ماه پیش هموروئید گرفتم و دیگه قادر به نشستن نبود. بواسیر من بسیار بزرگ بود و خونریزی زیادی داشتم به حدی که ایا اواخر مجبور شدم، ترومبوزه را درمان کنم و پیشنهاد دکتر ثابت با لیزر بواسیر بود. من اول خیلی می ترسیدم، اتفاق بدتری برام بیوفته، اما الان کاملا درمان شدم.

محمدحسین اشتری

لیزر فیستول مقعد

5/5

من فیستول مقعدی داشتم و دکتر به من لیزر رو پیشنهاد کرد. من خیلی نگران بودم که درد داشته باشه، ولی واقعاً درد زیادی نداشت. بعد از لیزر، درد فیستولم خیلی کم شد و بعد از چند روز کاملاً خوب شدم.

آتوسا

لیزر زگیل تناسلی زنان

4.5/5

من متاسفانه در ناحیه دهانه رحم دارای زگیل تناسلی بودم و خیلی برام دردناک بود. خیلیا بهم گفتند که نباید لیزر کنی چون ممکنه رحم رو تحریک کنه. اما با مشاوره با جناب دکتر ثابت و درمان ایشون با لیزر، علاوه بر درمان کامل بیماریم. طبق آزمایشات پزشکی رحمم، هیچ آسیبی بهش نرسیده است.

آرزو حقگو

لیزر میخچه پا در زنان

5/5

من قبلاً میخچه ام را با روش های سنتی درمان کرده بودم، اما بعد از مدتی دوباره عود می کرد. اما از وقتی که درمان میخچه با لیزر را انجام داده ام، دیگر هیچ مشکلی ندارم.

آیدا بانو

لیزر فیستول مقعدی

4.5/5

من قبلاً هم تجربه جراحی فیستول را داشتم، اما بعد از مدتی فیستول دوباره عود کرده بود. این بار با مراجعه به کلینیک زخم نور و انجام لیزر فیستول توسط دکتر ثابت، فیستول من به طور کامل درمان شد و دیگر عود نکرده است. من از تجربه درمان با لیزر بسیار راضی هستم و فکر می کنم این روش درمانی نسبت به جراحی روش بهتری است.

عزیز حسینی

لیزر میخچه دست

4/5

من قبلاً از درمان های شیمیایی برای میخچه استفاده کرده بودم، اما بعد از مدتی متوجه شدم که عوارض جانبی زیادی دارند. به همین دلیل، تصمیم گرفتم که درمان میخچه با لیزر را امتحان کنم. این روش کاملاً ایمن و بدون عوارض جانبی بود. خواستم از همینجا از دکتر ثابت و دستیارانسون تشکر کنم..

جابر وهابی

لیزر کیست مویی زیر بغل

4/5

من مدتی بود که کیست مویی در ناحیه زیر بغل داشتم. کیست بزرگ و دردناک بود و به لباس‌هایم می‌چسبید. با مراجعه به کلینیک زخم نور، دکتر ثابت با لیزر کیست را برداشت. عمل لیزر فقط چند دقیقه طول کشید و بعد از عمل هم هیچ دردی نداشتم. الان حدود یک ماه از عملم می‌گذرد و کیست کاملاً از بین رفته است. من از نتیجه درمانم بسیار راضی هستم و از دکتر ثابت و تیمش برای زحماتشان تشکر می‌کنم.

رسول خالصی

لیزر زگیل تناسلی مردان

4.8/5

من از طریق اینترنت با کلینیک زخم نور آشنا شدم و برای درمان زگیل تناسلی به این کلینیک مراجعه کردم. دکتر ثابت خیلی مودب و باتجربه بودند. درمان حدود 1 ساعت طول کشید و درد زیادی نداشت. بعد از درمان، زگیل ها به سرعت خشک شدند و بعد از چند هفته کاملاً از بین رفتند. من از نتیجه درمان خیلی راضی هستم و از دکتر ثابت تشکر می کنم.

حامد گیلان پور

لیزر میخچه پا در مردان

4/5

من یک ورزشکار هستم و میخچه یکی از مشکلات همیشگی من بود. درمان با لیزر در کلینیک زخم نور یک تجربه فوق العاده بود. درمان خیلی سریع و موثر بود و من هیچ دردی احساس نکردم. از این که میخچه من برای همیشه از بین رفته خیلی خوشحالم.

× Send

برای اطلاع از هزینه عمل ها و مشاوره با پزشک در مورد:

1- درمان کیست مویی

2- درمان فیستول

3- درمان بواسیر

4- درمان زگیل

5- درمان میخچه

👇با شماره دکتر ثابت تماس بگیرید.👇