کلینیک زخم

نظرات مراجعین محترم کلینیک زخم

سپیده همتی

لیزر بواسیر حاد

5/5

باتشکر از کلینیک لیزر و زخم نور، به خصوص دکتر بابک ثابت و دستیاران ایشون که با صبر و حوصله به درمان هموروئید حاد من پرداخته اند. خدا روشکر من بیماریم کاملا درمان شده است.

عرفان بصیری

لیزر فیستول

4.5/5

من ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ فیستول مقعدی داشتم که خیلی دردناک بود، رفتم مطب دکتر ثابت برای ویزیت که دکتر دستور سریع عمل دادند و من دو ساعت بعد عمل شدم و الان که ۳۱ دی ماه هستش، هیچ دردی ندارم و کاملا خوب شده ام، به نظرم بهترین کلینیک لیزر فیستول در تهران رو می تونم کلینیک لیزر نور معرفی کرد.

حمید عیدی

لیزر کیست مویی

5/5

سلام و تشکر از تیم خوب مرکز لیزر درمانی نور، من به دلیل پر مویی در دنبالچه ام، کیست مویی بوجود اومده بود و بسیار دردناک بود بطوری که وارد مقعدم شده بود، با مراجعه به کلینیک زخم و لیزر نور در عرض یک روز دکتر ثابت و تیم متخصصشون تونستند، به لیزر کیست مویی من بپردازند و الان من بسیار حالم خوب است و بسیار راضیم.

مهدیه مهدویان

لیزر زخم دیابتی

5/5

من حدود 3 سال هستش که دیابت دارم و گاهی اوقات به دلیل افت قند دچار زخم پا میشم و متاسفانه مجبورم برای درمان به کلینیک ها مراجعه کنم. اخیرا یکی از دوستان من رو با درمانگاه لیزر نور آشنا کرد و من با مراجعه به کلینیک تونستم بدون هیچگونه درد یا خونریزی زخم پای دیابتی خودم رو درمان کنم. ممنون از دکتر ثابت و کادر همراه ایشان

فریبرز خلیفه زاده یزدی

لیزر زگیل تناسلی

5/5

چند وقتی بود به دلیل داشتن دونه های ریز و چرکی بر روی اطراف آلت تناسلی ام، نمی توانستم رابطه جنسی مناسبی داشته باشم. چندین کلینیک درمانی در تهران رفتم که یا به من دارو میدادن یا هم باید زیر تیغ جراحی میرفتم. اما با پیگیری، تونستم راه لیزر درمانی زگیل تناسلی رو از مرکز درمانی لیزر نور پیدا کنم و کادر مجرب آن، زگیل تناسلی من رو بدون درد درمان کردند.

کلینیک زخم نور

پرسش های پرتکرار

کلینیک زخم نور

سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم

برای مشاوره قبل از عمل های

1- لیزر کیست مویی

2- لیزر فیستول

3- لیزر بواسیر

4- لیزر زگیل

5- لیزر میخچه

👇با شماره دکتر ثابت تماس بگیرید.👇