کلینیک تخصصی دکتر ثابت تهران

مرکز درمان کیست مویی (بهترین کلینیک لیزر کیست مویی در تهران)

معرفی بهترین کلینیک‌های درمان کیست مویی در تهران

مرکز درمان کیست مویی (بهترین مرکز لیزر کیست مویی در تهران) به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، روبروی ایستگاه خبرنگاران، برج جم، طبقه ۱، واحد ۶ را برای مراجعه کنندگان معرفی میکنیم.

در این مقاله قصد داریم تا به شما بهترین کلینیک‌های درمان کیست مویی را معرفی کنیم و کمی از خدمات آن‌ها برای شما بگوییم. انتخاب کلینیک خوب و پزشک متخصص و ماهر در درمان کیست مویی بسیار مهم است؛ پس با ما همراه باشید تا با بهترین کلینیک‌های درمان کیست مویی در شهر تهران آشنا شوید.

۱. کلینیک زخم نور

دکتر بابک ثابت از سال ۱۳۹۰ عضو هیئت‌علمی و از سال ۱۳۹۵ دانشیار جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند و حدوداً سالیانه ۱۲۰۰ الی ۱۵۰۰ بیمار را در زمینه‌های سرطان، تیروئید، گوارش و پستان ویزیت و درمان می‌کنند.

دکتر بابک ثابت در بیمارستان‌ها ولیعصر ناجا، پارسیان مدرس و یاس سپید عمل‌های جراحی مختلفی را انجام می‌دهند و به اتمام می‌رسانند.

خدمات کلینیک زخم در چه زمینه‌ای است؟

  • لیزر کیست مویی و ضایعات تناسلی
  • متخصص تغذیه و مشاوره در این زمینه
  • ختنه و جراحی سرپایی
  • لیزر خال و ضایعات پوستی

مدیریت کلینیک زخم نور را چه کسی عهده‌دار است؟

دکتر بابک ثابت تحصیلات خود را تا مقطع پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کرده است و بعد از گذراندن طرح دوساله در دانشگاه علوم پزشکی شیراز وارد دوره جراحی شد.

ایشان در سال‌های ۸۳ تا ۸۷ دوره جراحی را پشت سر گذاشته‌اند و هم‌زمان از طرح نخبگان سال‌های ۸۵ تا ۸۷ در دانشگاه شیراز فوق‌لیسانس اپیدمیولوژی را با رتبه اول خواندند.

پس از گذشت این مراحل سه سال به عنوان طرح نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی سمنان به عنوان جراح فعالیت کردند.

اطلاعات تکمیلی بهترین کلینیک‌های درمان کیست مویی
بهترین دکتر بابک ثابت
خدمات کلینیک زخم لیزر کیست مویی، ختنه، لیزر خال، متخصص تغذیه

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *