تنها روش موثر و عالی برای درمان فیستول مقعدی با لیزر است اما قبل از این درمان آن با عمل جراحی بود تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی پزشکان توانستند لیزر درمانی را کشف کنند. هیچ کدام از این روش های خانگی تاثیر کافی برای از بین بردن فیستول ندارند و این روش ها صرفا برای تکمیل درمان به کار می رود. تقریبا تمام بیماران بعد از آگاهی کامل از چگونگی عمل جراحی و لیزر، به انتخاب خود گزینه لیزر فیستول را انتخاب می کنند. مطلب امروز در مورد موثرترین درمان لیزر فیستول می باشد که باهم به آن خواهیم پرداخت.

 

آیا فیستول مقعدی درمان قطعی دارد؟

خوشبختانه باید بگوییم که این بیماری درمان قطعی دارد. با برش دادن پوست در محل فیستول مقعدی و تخلیه ی کامل آن می توان کانال را برای همیشه مسدود ساخت و از بین برد. تا مدتها تنها روش درمان قطعی، فقط عمل جراحی بود ولی امروزه روشی با نام لیزر درمانی برای درمان آسان این بیماری به وجود آمده است که عوارض بسیار کمتری نسبت به انجام عمل جراحی دارد.

موثرترین درمان لیزر فیستول چیست؟

درمان فیستول مقعدی با لیزر بدون عمل جراحی

ناحیه مقعدی کمی حساس است و تقریبا همه افراد از عمل این ناحیه احساس ترس می کنند. امروزه جایگزین مطمئن تر و بهتری برای عمل جراحی فیستول مقعدی وجود دارد که در کم ترین زمان و هزینه ممکن می تواند برای همیشه به این عارضه دردناک پایان دهد و از طریق روشدرمان فیستول با لیزر بدون عمل جراحی و تیغ و بدون درد و بدون خونریزی و بیهوشی انجام می گیرد.

موثرترین درمان لیزر فیستول

هزینه درمان یا عمل فیستول مقعدی با لیزر

این عمل سرپایی است و بدون نیاز به انجام بستری و بیهوشی صورت می گیرد از این رو هزینه ی آن به مراتب از هزینه های درمانی بیمارستان و انجام عمل جراحی پایین تر خواهد بود.

البته هزینه دقیق لیزر فستیوال شما با معاینه پزشک و نوع آن مشخص می شود. امروزه پزشک متخصص لیزر درمانی می تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به درمان فیستول شما کند.

لازم به ذکر است که لیزر درمانی فیستول مقعدی که موثرترین درمان لیزر فیستول است، امکان وقوع دوباره عارضه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و گاهی حتی به صفر می رساند. این در حالی است که در روش عمل جراحی امکان بازگشت مجدد وجود دارد. بنابراین با روش لیزر، عارضه شما فقط با یک بار هزینه کردن درمان خواهد شد.

 

مزیت درمان فیستول مقعدی با لیزر نسبت به سایر روش ها

  •  سرپایی بودن یعنی بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می‌گردد.
  • در حین لیزر درمانی خون ریزی انجام نمی شود.
  •  نیازی به انجام بیهوشی عمومی نیست و بیمار فقط تحت بیحسی موضعی قرار می گیرد.
  • اثری از تیغ جراحی استفاده نمی شود.
  •   نیازی به تعویض پانسمان نیست.
  •  بیمار کمترین مدت دوران نقاهت را تجربه می کند و خیلی زود به حالت سلامتی بر می گردد.
  • احتمال ابتلا به ویروس هایی مانند هپاتیت به صفر می رسد.
  • بر خلاف عمل جراحی در لیزر درمانی، بی‌اختیاری در دفع مدفوع و گاز روده اتفاق نمیافتد.
instagram logo call button
بازکردن چت در واتساپ
نیاز به کمک دارید؟
سلام
شماره موبایل خود را برای مشاوره وارد کنید تا از طرف کلینیک با شما تماس گرفته شود.
Clicky