ختنه با حلقه

به ایجاد شکاف کوچک بر روی آلت کودک پسر و حذف لایه بیرونی آن ختنه می گویند. این کار گاه در زمان بزرگسالی نیز انجام می پذیرد. ختنه با حلقه نیز یکی از روش های جدید حلقه است. دستگاه ختنه Plastibell که در سال 1950 اختراع شد، یک حلقه پلاستیکی شفاف با دسته است که برای ختنه کودکان پسر طراحی شده است. حلقه دارای یک شیار عمیق است که به صورت محیطی کشیده شده است.

چسبندگی های بین غده و پوست ختنه گاه با یک پروب تقسیم می شود. سپس پوست ختنه گاه به صورت طولی برش داده می شود تا بتوان آن را جمع کرد و غده (سر آلت تناسلی) در معرض دید قرار گرفت. Plastibell در 6 اندازه مختلف وجود دارد، اندازه مناسب انتخاب شده و روی سر آلت تناسلی اعمال می شود (ختنه شرح داده شده در سمت راست در این مرحله است). سپس حلقه دیگر توسط پوست ختنه گاه پوشانده نمی شود. یک رباط محکم در اطراف پوست ختنه گاه گره خورده است و پوست را در برابر شیار Plastibell خرد می کند. پوست اضافی بیرون زده از حلقه بریده می شود. در نهایت، دسته حلقه در پایان فرآیند شکسته می شود. کل این عمل بسته به تجربه و مهارت جراح پنج تا ده دقیقه طول می کشد.

زمان افتادن حلقه ختنه

مانند تمام ختنه ها، این فرآیند باید شامل بی حسی موضعی است. حلقه 3 تا 7 روز پس از عمل می افتد و یک اسکار دایره ای بر جای می گذارد که در هفته بعد بهبود می یابد. آلت هم معمولاً قرمز به نظر می رسد.

 

مزایای ختنه با حلقه پلاستیکی

سر آلت در طی عمل توسط حلقه محافظت می شود. هموستاز (کنترل خونریزی) با بستن موثر است. این یک فرآیند سریع پس از تسلط است که باعث درد و ناراحتی کمی برای کودک می شود.

نیازی به بانداژ نیست، بنابراین نظارت آسان برای جلوگیری از عفونت امکان پذیر است.

جای زخم در حالی رخ می دهد که لبه های پوست ختنه گاه در حلقه محکم می شوند و باعث می شود نقاط پوستی استفاده کمی داشته باشند.

از نظر زیبایی، جای زخم کم خواهد بود یا اصلاً وجود ندارد. با این حال، طبق معمول در هر ختنه، در جایی که لایه های داخلی و خارجی پوست ختنه گاه به هم می رسند، تغییر رنگ ایجاد می شود.

هزینه ختنه به وسیله حلقه

ختنه با حلقه، هزینه بسیار مناسبی دارد. از نظر پزشکی نیز یکی از تایید شده ترین روش های حذف لایه بیرونی آلت است. البته این کار را باید به متخصصین پزشکی بسپارید زیرا در صورت کوچک ترین اشتباهی ممکن است زیبایی آلت نوزاد تا ابد به خطر بیفتد‌. متخصص ختنه می داند که به چه صورتی و با چه لوازمی حلقه را در آلت نوزاد پسر قرار داد. این کار به صورت سرپایی انجام می شود. متخصص مجرب ختنه با کم ترین هزینه ممکن اقدام به ختنه می کند. با شماره تلفن مراکز معتبر تماس بگیرید تا در اسرع وقت به گرفتن ویزیت اقدام کنید و کودکتان از سلامتی و بهداشت کامل برخوردار شود.

instagram logo call button
بازکردن چت در واتساپ
نیاز به کمک دارید؟
سلام
شماره موبایل خود را برای مشاوره وارد کنید تا از طرف کلینیک با شما تماس گرفته شود.
Clicky